Workshop BU-DNU 2021 29 April

29 квітня 2021 р в рамках діючої міжнародної угоди між ДНУ та Бінгольським Університетом (Туреччина) відбувся Воркшоп БУ-ДНУ 2021 «Актуальні аспекти аграрної, молекулярної біології, генетики, біохімії та ветеринарної медицини» (68 учасників)

О 12.00 роботу Воркшопу відкрили ректор Бінгольського університету, професор Ібрагім КАПАК та проректор з наукової роботи ДНУ, професор Сергій ОКОВИТИЙ.

У роботі наукового семінару взяли активну участь науковці НДІ біології ДНУ, співробітники, аспіранти та магістри біолого-екологічного факультету

Також до роботи наукового семінару активно долучилися науковці Дніпровського державного аграрно-економічного університету.

Під час роботи семінару обговорені новітні технології сучасної молекулярної біології та біохімії, діагностики ветеринарної медицини та екологічного біомоніторингу.

Обговорені питання розповсюдження Covid-19 серед різних тварин.

Презентовані нові експериментальні дані стосовно регуляторних властивостей пептидів мурамілу (Віктор Недзвецький), про персоніфіковане лікування раку: синтетичні летальні взаємодії в шляхах відновлення ДНК (Рамазан Гундогвж), визначені шляхи діагностичної оцінки накопичення окисно модифікованих протеїнів за умов внутришньомозкового крововиливу (Галина Ушакова), особливості реакції астроглії за умов стресу та розвитку кардіоміопатії (Олена Довбань), розглянуті питання екологічного біомоніторингу (Віктор Гассо та Муса Тартик) та ін.

Наприкінці наукового семінару активно обговорені питання співпраці в рамках існуючих міжнародних  угод та залучення аспірантів і студентів ДНУ та Бінгольського університету до академічної та наукової мобільності.

Програма та збірник тез воркшопу

 

 

 

 

 


Warning: Parameter 2 to qtranxf_excludeUntranslatedPostComments() expected to be a reference, value given in /home/noa/biochemistry-dnu.dp.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287

Comments are closed.