Кафедра у період з 2014 р. по теперішній час

Кафедра у період з 2014 р. по теперішній час

ushakova_g-o

Галина Олександрівна Ушакова

Наприкінці 2014 року кафедру біофізики та біохімії очолила доктор біологічних наук, професор Галина Олександрівна Ушакова . Наукова тематика кафедри спрямовується до дослідження молекулярно-біохімічних механізмів навчання, пам’яті, адаптації нейронів та гліальних клітин головного мозку до стресогенних факторів та патогенезу, а саме участі в них нейроспецифічних протеїнів та глікозаміноглікан-зв’язуючих компонентів. Поряд з цим досить широко розглядаються дослідження печінки, нирок, головного мозку, системи червоної крові та кісткового мозку під впливом ксенобіотиків. Під керівництвом Ушакової  Г.О. захищені 7 кандидатських дисертацій.
З жовтня 2018 року за рішенням Вченої ради Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбулось об’єднання кафедри біофізики та біохімії та кафедри фізіології людини та тварин у єдину кафедру біохімії та фізіології.


Warning: Parameter 2 to qtranxf_excludeUntranslatedPostComments() expected to be a reference, value given in /home/noa/biochemistry-dnu.dp.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287

Comments are closed.