Інформація для вступників

Шановні абітурієнти!

На кафедрі біохімії та фізіології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Ви зможете отримати кваліфікацію бакалавра за спеціальністю 091 Біологія ОПП Біохімія та фізіологія та магістра за напрямом “Біохімія” Навчання здійснюється протягом 5,5 років за двоступеневою системою. Після 4-х років студенти отримують диплом бакалавра , потім ще 1,5 роки навчання за кваліфікаційним рівнем «магістр»

Детальну інформацію про вступ можна дізнатися на офіційному сайті університету

А також на ресурсі Вступ.ОСВІТА.UA. Бакалавр “Біохімія та фізіологія”, Магістр “Біохімія”

На базі якої освіти Програма підготовки
та спеціальність
Сертифікати ЗНО
на 1-й курс

на базі загальної середньої освіти

091 Біологія ОПП Біохімія та фізіологія 1. Біологія (профільний).
2. Українська мова та література.
3. Хімія або іноземна мова.**За умов контракту замість хімії або іноземної мови – Історія або математика
на 5 курс

на базі бакалавра будь-якого напрямку
підготовки, а також на базі спеціаліста, або магістра будь-якої спеціальності

Магістратура “Біохімія” Вступні іспити:

– екзамен з фаху у вигляді тестів;
– екзамен з іноземної мови у вигляді тестів.

Під час навчання на бакалавраті студенти третього року навчання мають можливість отримати другу спеціальність (наприклад, програміста, економіста (юриста) або інших) та пройти курс навчання за кордоном.
Студенти забезпечуються гуртожитком. Бакалаври мають право вступу на інші напрями.

Біохімія – це наука про хімічний склад живих організмів і хімічні процеси, що забезпечують їх існування. Таким чином, ця наука є основою для досліджень в області стволових клітин і генетики, реакції організмів на різні ліки і алергени, агрохімії, фармакології, імунології, біоінформатики, екології, криміналістики, токсикології і ін. Біохімік-фахівець має широкі кар’єрні можливості. Випускники кафедри можуть працювати: у біохімічних та аналітичних лабораторіях промислового напрямку  харчової, фармацевтичної, біотехнологічної промисловості; медичних біохімічних лабораторіях; науково-дослідних закладах біолого-медичного напрямку; санітарно-епідеміологічних станціях, криміналістичних лабораторіях та судмедекспертизи; викладачами у освітніх закладах різного рівня акредитації.

Майбутня робота

Біохімік, біолог, лаборант, інженер-хімік (біохімік), хімік-технолог на підприємствах харчової, біотехнологічної, агропромислової галузях, лікар-лаборант клініко-діагностичної лабораторії, фельдшер-лаборант, медичний представник.
Дізнайтеся більше про можливі місця роботи за посиланням  Майбутня робота

PrezentБиохnew2016-2_1За довідками звертатися до приймальної комісії ДНУ за адресою:  м. Дніпро, пр. Гагаріна, 72, 1-й корп., кімн. 103.
Телефон: +38(056)375-70-75; +38(056)375-70-45, +38 (066) 636 98 60.

Договірний відділ : 8-056-374-98-15
Деканат факультету: 8-056-776-89-06
Інтернет-адреса : http://www.dnu.dp.ua


Warning: Parameter 2 to qtranxf_excludeUntranslatedPostComments() expected to be a reference, value given in /home/noa/biochemistry-dnu.dp.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287

Comments are closed.