Відрядження Ушакової Галини Олександрівни до Інституту фізіології та харчування тварин ім. Кєлановського, Яблонна (Польща)

З 18 по 24 грудня 2019 року Ушакова Галина Олександрівна, завідувачка кафедри біохімії та фізіології перебувала у відрядженні до Інституту фізіології та харчування тварин Кілановського (м. Яблонна, Польща)  з метою участі у заключному етапі спільного експерименту за проєктом «Тестування фізіолого-біохімічних параметрів за умов метаболічного синдрому». Під час проєкту на запрошення професора Stefan Pierzynowskі  досліджували ефекти препарату, який перебуває у розробці на стан свийней, у яких індукували метаболічний синдром.

Спільін дослідження відбуваються в межах діючої угоди про співпрацю між ДНУ та Люндським Університетом (Швеція), новітні технології використовуються в освітньому процесі біолого-екологічного факультету та для наукової роботи НДІ біології.

ushakova-warshawa-2019


Warning: Parameter 2 to qtranxf_excludeUntranslatedPostComments() expected to be a reference, value given in /home/noa/biochemistry-dnu.dp.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287

Comments are closed.