Стажування в Інституті фізіології та харчування тварин ім. Кєлановського, Яблонна (Польща)

З 1 грудня 2017р.  по 7 січня 2018р. доцент кафедри біофізики та біохімії Воронкова Юлія Сергіївна, науковий співробітник лабораторії біохімії Бабець Ярослава, а також аспіранти 2-го та 1-го курсів Довбань Олена та Муравйова Діана перебували у закордонному відрядженні у Інституті фізіології та харчування тварин ім. Кєлановського, Яблонна (Польща).

На запрошення професора Stefan Pierzynowskі брали активну участь у сумісному науковому експерименті за проектом «Дослідження нових молочних сумішей і приладів на моделі передчасних пологів свині, які забезпечують належне поглинання ПНЖК і розвиток мозку у недоношених дітей» згідно отриманої стипендії програми «Вісбі» (м.Люнд, Швеція).

Як модель використовувались недоношені поросята віком, який відповідає 30-31 тижню передчасно народжених дітей. Подібність між поросятами та недоношеними дітьми полягає в розмірах, незрілості шлунково-кишкового тракту, а також порушенні роботи дихальної, травної, імунної та метаболічної систем внаслідок передчасного народження. Основною метою дослідження було доопрацювання попередніх результатів та покращення ефективності формули вигодовування таких немовлят.

Усі маніпуляції з тваринами проводилися згідно Європейських вимог щодо етичного поводження з лабораторними тваринами.

warsaw_voronkova_2016


Warning: Parameter 2 to qtranxf_excludeUntranslatedPostComments() expected to be a reference, value given in /home/noa/biochemistry-dnu.dp.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287

Comments are closed.