Доцент кафедри Воронкова Ю.С. перебувала у закордонному стажуванні в Польщі

Протягом 15-30 квітня 2017 року доцент кафедри біофізики та біохімії Воронкова Юлія Сергіївна перебувала у закордонному науковому відрядженні. У межах виконання діючої угоди про співпрацю між ДНУ імені Олеся Гончара та Люндським Університетом (Швеція) вона приєдналася до виконання проекту «Дослідження нових молочних сумішей і приладів на моделі передчасних пологів свині, які забезпечують належне поглинання ПНЖК і розвиток мозку у недоношених дітей» згідно отриманої стипендії програми «Вісбі» (м.Люнд, Швеція)

Головною метою дослідження було прослідкувати за розвитком недоношених поросят, яких годували сумішами максимально подібними за складом до материнського молока. Під час експерименту слідкували за зміною поведінкових реакцій, ваги тварин  та проводився забір крові та інших біологічних зразків для визначення біохімічних параметрів.

Експеримент проводився в лабораторії Інституту фізіології і харчування тварин імені Яна Кєлановського (Яблонна, Польща).

По отриманню результатів дослідження плануються сумісні наукові публікації зі шведською стороною та іншими учасниками проекту.

voronkova-poland-04-2017

Comments are closed