Курси підготовки фахівців по роботі з лабораторними тваринами PolLASA

З 12 по 16 лютого 2018 року на запрошення професора Люндського університету (Швеція) Стефана Пієржиновського студенти кафедри бірфізики та біохімії взяли участь у курсах з розведення, утримання та використання лабораторних тварин на базі Варшавського уніерситету.

Курси відвідали студент 2 курсу Мурдасов Євгеній, студентки 3 курсу Локтіонова Ганна та Щепотєва Дар’я, cтудентки 4 курсу Криницька Ганна та Чистякова Ганна та студентка 5 курсу Че Катерина.

pollasa_2018_stud

Курси проводилися під керівництвом Польського наукового товариства лабораторних тварин (PolLASA). Тематикою лекцій були основи роботи з лабораторними тваринами – їх утримання, розведення і лабораторні маніпуляції. Лекції з фізіології, анатомічних особливостей та хвороб різних лабораторних тварин. Також достатньо уваги приділили плануванню і проведенню експериментальних досліджень, а також оформленню супровідної документації.

Лекції читали лектори з Варшавського університету медицини, Інституту фізіології ПАН, а також співробітники Польського університету з питань етики роботи з лабораторними тваринами.

Comments are closed