Участь аспірантів у літній школі за програмою DocHub Erasmus+

В рамках проекту з розвитку потенціалу вищої освіти Еразмус+ «Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України» (574 064-EPP-1-2016-1-LT-EPPKA2- CBHE-SP) аспірантка третього року навчання кафедри біохімії та фізіології Довбань О.О.  та аспірантка другого року навчання взяли участь у літній школі InluSMe, що проходила з 23 червня по 4 липня 2019 року. Школа була влаштована на базі Вільнюського університету, Литва.

Під час роботи школи аспірантки взяли участь у лекціях та практичних заняттях стосовно інтеркультурного навчання та прийомів інтеркультурної компетенції викладача. Прослухали лекції з відмінностей активного та студенто-центрованого навчання; проблемно-орієнтованого навчання; візуалізації даних. Отримали практичні рекомендації з опису і представлення отриманих даних від професорів Вільнюського університету. Прослухали лекції з відмінностей і вимог написання статей, на практиці оцінювали статті до друку.

По закінченню школи та складанню фінального колоквіуму отримали 3 ECTS кредити від Вільнюського університету та сертифікат учасника школи в рамках проекту з розвитку потенціалу вищої освіти.erasmus-ss-2019-1 erasmus-ss-2019-2 erasmus-ss-2019-3 erasmus-ss-2019-4

Comments are closed