Участь студентів в науковому форумі BIMCO в Чернівцях

Щорічно Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» виступає організатором перспективного наукового форуму “BIMCO” (5th Bukovinian International Medical Congress), який об’єднує молодих вчених – однодумців з України та інших країн.
chernivtsi-2018-1
Цього року BIMCO-2018 (Чернівці, 4-6 квітня 2018 р.) відвідали студенти 3 курсу кафедри біофізики та біохімії Локтіонова Ганна, Щепотьєва Дар’я та Медянцев Олександр з доповіддю “ОЦІНКА ГЕМОГЛОБІНОВОЇ СИСТЕМИ ЕРИТРОЦИТІВ ЗА РОЗВИТКУ ЖОВЧОКАМ’ЯНОЇ ХВОРОБИ” у секції “Біологічна та біоорганічна хімія”.

chernivtsi-2018-2
Сьогодні проведення BIMCO-2018 передбачає роботу понад 35-ти секцій теоретичного та клінічного спрямувань, проведення близько 20 клінічних майстер – класів та лекцій відомих вчених з актуальних питань медицини і фармації. Ганна, Олександр і Дар’я приймали активну участь у майстер-класі з ЕКГ-діагностики.

За підсумками конгресу Локтіонова Г., Щепотьєва Д. та Медянцев О. отримали сертифікати учасників та сертифікати, що підтверджують участь у майстер-класі з ЕКГ-діагностики. Результати роботи опубліковані у Всеукраїнському медичному журналі молодих вчених «Хист».

chernivtsi-2018-3

Comments are closed